Członkowie Solidarności z większymi rabatami na Lotosie do końca września

7 września 2022

35 gr zniżki na paliwa zwykłe, 38 gr na paliwa premium i 10 gr na gaz – to zniżki, które były wynegocjowane dla członków Solidarności posiadających związkowe karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej od lipca do sierpnia br. Teraz obowiązują kolejny miesiąc – do końca września.

Naszych Związkowców w przeciwieństwie do innych posiadaczy kart lojalnościowych, nie obowiązują limity. Wyższe są też zniżki za każdy litr: 35 gr za podstawowe paliwa (95 i olej napędowy), 38 gr za paliwa premium Dynamic oraz 10 gr za autogaz. W przeciwieństwie do innych klientów, którym zniżki naliczane są tylko do 150 litrów miesięcznie, członków Solidarności takie limity nie obowiązują.

Obecnie ze związkowej karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej korzysta ponad 200 tys. członków Związku. Aby otrzymać elektroniczną legitymację związkową należy zwrócić się bezpośrednio do swojej macierzystej organizacji związkowej – poinformował Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

Udostępnij wpis > > >