35 gr rabatu za każdy litr paliwa dla członków NSZZ „Solidarność”

1 lipca 2022

Jak poinformowała Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” członkowie związku posiadający kartę lojalnościową „Lotos Biznes” od 1 lipca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. czasowo mogą tankować paliwo na stacjach paliw Lotos z większymi zniżkami. Rabat na podstawowe paliwa wynosi 35 gr, na paliwa premium 38 gr, a na gaz 10 gr. Członków NSZZ „Solidarność” nie obowiązują limity ilościowe. Ani jednorazowe, ani miesięczne. Znaczenie ma jedynie limit miesięczny kwotowy – do 2000 zł. Posiadacze związkowej karty Lotos Biznes zachowują też dotychczasowe zniżki w sklepach na stacjach Lotos na myjnię samochodową (15%), oleje i płyny do spryskiwaczy (10%) oraz gastronomię CAFE PUNKT (10%). Jednocześnie nadal można zbierać punkty na kartę Lotos Navigator.

W celu otrzymania karty Lotos Biznes należy w pierwszej kolejności wyrobić Elektroniczną Legitymację Członkowską. Wnioski na obie karty wypełnia się w biurze NSZZ „Solidarność” u swojego przewodniczącego. Jak podaje Prezydium Komisji Krajowej ze związkowej karty „Lotos Biznes” korzysta już ponad 200 tys. członków NSZZ „Solidarność” w całej Polsce.

– Liczebność i siła, jaką stanowi NSZZ „Solidarność”, daje dobre podstawy do negocjacji z partnerami biznesowymi, aby przynależność do naszego Związku nie tylko dawała siłę do walki o prawa pracownicze, ale również liczne zniżki i udogodnienia – skomentował Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK.

– Jeśli ktoś w oparciu o związkowe zniżki tankuje paliwo, ubezpiecza dom i samochód (https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc), a do tego doliczy ulgę podatkową, która obowiązuje już od tego roku, to część jego składki związkowej, a w wielu przypadkach nawet całość, wróci do niego – wylicza Marek Lewandowski.

Brak karty Lotos Biznes?
W przypadku nieposiadania związkowej karty Lotos Biznes jest możliwość tankowania przy użyciu karty Navigator (do zbierania punktów), jednak nie z 35-groszowym, ale z 30-groszowym rabatem na każdy litr paliwa. W przypadku tej promocji obowiązuje jednak limit do 50 l paliwa dziennie i do trzech tankowań w miesiącu łącznie do 150 l paliwa. Podobną promocję ogłosił wcześniej Orlen.

Udostępnij wpis > > >